MEB | Kış Eğitimleri:

Ocak, Şubat ve Mart aylarını kapsayan "Kış Eğitimleri"ndeki amacımız; eğitimi fıtratına/aslına uygun bir şekilde gerçekleştirerek Milli bir eğitim içeriği sunan, aynı anda farklı ya da tek bir merkezde gerçekleştirilen eğitimlerde 10.000‘lerce gencimiz şuurlandırılmaktır.


GİT | Gençlik İlçe Taramaları:

Mart, Nisan ve Mayıs aylarında Genel Merkez tarafından görevlendirilen ekiplerin iştirakiyle tüm ilçelerde 3 ay boyunca her hafta 3 gün sürecek şekilde mahalle ve sandıklara varana kadar detaylı bir çalışmanın icra edilmektedir.


MÜBAREK RAMAZAN | Ramazan Buluşmaları:

"Mübarek Ramazan"ın bereketinden ve rahmetinden nasiplenmek adına 81 ilde ‘Gençlik Sahur ve İftarları’ ile teşkilat mensuplarımızla buluşup manen güçlü ve madden aktif bir yapıyla çelikleşme sağlanmaktadır.


KAMP | Geleneksel Yaz Kampları:

Yaz ayları boyunca ayrı ayrı veya tek bir bölgede, farklı kategori ve temalarla, binlerce teşkilat mensubu gencimizin katıldığı 4 gün 4 gece deniz, dağ ve yayla kamplarıyla motivasyon ve heyecan aşılanarak, kardeşlik ruhu ve dava bilinci pekiştirilmektedir.


HEYECAN | Gençlik Şölenleri:

Bir yıl boyunca yapılan çalışmaları taçlandırmanın, umutları tazelemenin, gayretleri arttırmanın, hakikatleri haykırmanın, gayeyi vurgulamanın, Erbakan olmanın ve Yeni Bir Dünya’yı kurmanın heyecanının sahneye çıkarılması çalışmasıdır.