img

GENÇ SAADET KADRO KAMPI

GENÇ SAADET KADRO KAMPI GERÇEKLEŞTİRİLDİ / Milli Gazete
 
 
Türkiye’nin teminatı Saadet Partisi’nin Genel Merkez Gençlik Kolları’nın düzenlediği ‘Genç Saadet Kadro Kampı’ gerçekleştirildi. İstanbul Şile’de 4 gün süren ve 130 gencin katıldığı kampa gençlik kolları başkanlık divanı, bölge başkanları, il gençlik kolları başkanları ile teşkilat ve eğitim başkanları katıldı. 
 

GENÇLER KAMP ATEŞİ ETRAFINDA BİR ARAYA GELDİLER
 

Çadırlarda kalıp doğa yürüyüşü, yüzme, bireysel sporlar gibi aktiviteler gerçekleştiren gençlik kolları üyeleri akşamları ise kamp ateşi etrafında bir araya gelerek ezgi ve marşlar söylediler. Milli Gazete Yazarı İbrahim Veli ve İlim Kültür ve Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Ziya Balcı da gençler ile birlikte kamp ateşi etrafında bir araya gelerek hasbihalde bulundular.
 

ZİHİNLERİNİ DE GÜÇLENDİRDİLER
 

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın, ‘Niçin Saadet Partisi?’, Saadet Partisi GİK Üyesi ve İstanbul İl Başkanı Birol Aydın, ‘Saadet Partimizin Ülke Siyasetindeki Yeri’, Saadet Partisi GİK Üyesi Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, ‘Dış Politikamız’, Saadet Partisi GİK Üyesi Muammer Bilgiç, ‘Dünyamızın Hâli’, Saadet Partisi GİK Üyesi Yusuf Karaağaç, ‘Medya ve Algı Yönetimi’, Saadet Partisi Kocaeli İl Başkan Yardımcısı ve Eğitimci Ahmet Özen, ‘İletişim ve İkna’ ve Din Bir-Der Genel Başkanı Muhittin Yıldırım, ‘Temel Esaslar’ başlıklarında verilen eğitimlerle gençler kamp aktiviteleri ile bedenlerini dinlendirip güçlendirmenin yanında, zihinlerini de güçlendirdiler.
 

ŞEFKAT VE MERHAMETTEN VAZGEÇMEMELİYİZ
 

Saadet Partisi Gençlik Kolları üyelerinin her zamankinden daha fazla çalışması gerektiğine dikkat çeken Akyüz, “Ülkemizin ve dünyanın en çok ihtiyacı olan birlik ve beraberliği tesis etmek öncelikle bizim görevimizdir. Çalışmalarımızı yaparken her zaman hoşgörü, sevgi ve kardeşliği esas alıp, hangi siyasi parti, hangi sendika, hangi dernek mensubu olursa olsun; mezhebi, inancı ne olursa olsun şefkat ve merhametle yaklaşmalıyız.” dedi.
 

AYRIŞTIRAN DEĞİL, BİRLEŞTİREN BİR GENÇLİĞİZ
 

Saadet gençliğinin temelinin ayrışma değil birleştirme olduğunu vurgulayan Akyüz, şunları kaydetti: “Ülkemizin içinde bulunduğu politik çıkmazı çözecek tek parti olan Saadet Partisi’nin gençlik teşkilatı olan sizler, bu ülkenin aydınlık geleceğini temsil ettiğinizi unutmayarak, bilgili, kültürlü ve kendine güvenen bireyler yetiştirmek için çabalayıp; il, ilçe, mahalle ve sokaklarınızda teşkilatlanacaksınız.”
 

UMARIZ BURADA TOPLANAN GENÇLER ADİL DÜNYANIN KURULUŞUNA VESİLE OLUR
 

Saadet Partisi Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Salih Akyüz, ‘Teşkilat Modelimiz’  adı ile gerçekleştirdiği konuşmada gençlere seslendi. Akyüz, “Bugün burada tarihi bir toplantı yapmak üzere bir araya geldik. Saadet Partimizin, davamızın motor gücü olan gençlik kollarımızın kurmay kadrolarıyla; başta 7 milyon üniversite gençliği olmak üzere toplamda 13 milyon gence ulaşmanın ve ardından 80 milyon insanımızın ve 7 milyar insanlık âleminin kurtuluşu için bir araya geldik. Bu birlikteliğimiz önümüzdeki seçimlerde Saadet Partimizin en büyük zaferlerine, ‘Yeni ve Adil Bir Dünya’nın kuruluşuna vesile olsun.” diye konuştu.