Ne Yapıyoruz?

Yeni Bir Dünya İçin Genç Saadet Hazır, Sen Nerdesin?

  • 6 Ağustos 2018 Pazartesi

BÜTÜN GENÇLİĞİ KUCAKLAYACAĞIZ

Gençlik Kolları İl Başkanları Toplantımızı gerçekleştirdik.

BÜTÜN GENÇLİĞİ KUCAKLAYACAĞIZ

Genel Merkez Gençlik Kolları olarak, ‘İl Başkanları Toplantısı’nı 81 ilden gelen il başkanlarının katılımıyla gerçekleştirdik. Heyecan ve coşkunun hâkim olduğu toplantıda Gençlik Kolları Başkanımız Salih Akyüz, gençliğin yaşadığı sorunlara dikkat çekerek, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Toplantıya, Konya Milletvekilimiz Abdulkadir Karaduman’da katıldı. 

ÇALIŞMALARIMIZI ARTIRACAĞIZ

Genel Merkez binamızda gerçekleşen toplantıda Akyüz, “Mutlaka daha fazla çalışmalıyız. Bu davada eksiklik yok. İşte biz bu mükemmelliğe uyum sağlamak için gece gündüz kararlılıkla mücadelemize devam edeceğiz. Yola devam etmemiz gerekiyor. Yol bizi bize getir” ifadelerini kullandı.

EKSİKLİKLERİMİZİN FARKINDAYIZ

Akyüz, bütün gençleri kucaklayacaklarını ifade ederek, konuşmasına şöyle devam etti: “En sağından en soluna bütün gençlerimizle kucaklaşmaya hazırız. Kimseye kafamızı takmayacağız. Biz onların gönüllerine hitap edebilecek bir mükemmelliği taşıyoruz. Bunun için yola devam etmek zorundayız. Eksikliklerimizin farkındayız. Eksikliğimiz savunma rolüne de gitmiyoruz. Biz biliyoruz, eksikliklerimiz var. Her hafta yaptığımız toplantılarla eksikliklerimizi masaya yatırıp ele alıyoruz. Yaptığımız toplantılarla eksiğimizi ortaya çıkarıp bilincimizi kuşanıyoruz. Bu yolda koşmaya devam edeceğiz.” 

YOĞUN BİR ETKİNLİK DÖNEMİ GEÇİRECEĞİZ

Partimizin düzenleyeceği yaz etkinliklerine de değinen Akyüz, “İnsan, tabiatı gereği unutur. Bunun için eğitimlerimize önem vermemiz gerekiyor. 30-31 Ağustos’ta yaz kamplarımızı icra edeceğiz. Bu kampımızı Düzce Akçakoca’da gerçekleştireceğiz. Yaz kampında başkanlık divanımızla birlikte meselelerimizi müzakere edeceğiz. Daha iyi nasıl çalışabiliriz konusunda kafa yoracağız. Kamptan sonra gençlik kolları il başkanlarımızla bir araya geleceğiz. Burada daha detaylı bir çalışma yürüteceğiz. Kasım, aralık ayında bu çalışmalarımız devam edecek. Eylül ayında Saadet Partisi Siyaset Okulu’muzu gerçekleştireceğiz. Aralık ayında da 2018 Gençlik Raporu’muzu yayınlayacağız. Yoğun bir eğitim dönemini geride bırakacağız” diye konuştu.

;