Genç Saadet Bartın'dan Bayram Öncesi Buluşma

Genç Saadet Bartın'dan Bayram Öncesi Buluşma

Genç Saadet Bartın'dan "Bayram Öncesi Buluşma": çiçek verip, şeker dağıttılar.
 
Saadet Partisi Bartın İl Gençlik Kolları bayram öncesi Bartın Arap Camii önünde stand kurarak kadına yönelik şiddete sessiz kalmayıp, yanlız olmadıklarını ifade ederek kadınlara çiçek; Bayram öncesi olması münasebeti ile de çikolata ve şeker dağıttı.
 
Bartın halkına yönelik yapılan bu etkinlikte halkın memnun olduğu ve bu tür çalışmaların devamının gelmesini istemeleri dikkat çekti.
 
Etkinlikle ilgili Saadet Partisi Bartın İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Hüsnü Can ÖZMEN şu ifadeleri kullandı;
 
"Bugün Saadet Partisi Bartın Gençlik Kolları olarak kadına yönelik şiddeti asla kabul etmediğimizi öncelikle ifade etmek isterim. Bu etkinliğimiz ile kadınların yanında olduğumuzu ve her türlü şiddetin karşısında olduğumuzu göstermiş olduk diye düşünüyorum. Unutmayın ki kadın insandır, erkek insanoğludur. Kadına şiddet, insanlığa ihanettir. Tabii bildiğiniz üzere bu hafta Kurban Bayramı haftası. Bayram öncesi Bartın'lı halkımızın sevgi ve huzur dolu bayram geçirmelerini temenni ediyor, tatlı yiyip tatlı konuşmaları adına çikolata ve şeker ikram ediyoruz." şeklinde konuştu.
 
Bartın halkının memnuniyeti ve etkinliğin devamının gelmesi talepleri üzerine konuşan Başkan Yardımcısı Hüsnü Can ÖZMEN;
 
"Bartın halkı seçimden seçime hatırlanmaktan artık sıkıldı. Siyasi partileri bu tür zamanlarda meydanda gördüklerinde hatırlandığını ve önemsendiğini görüyor ve memnun oluyor. Hâliyle halkımız devamını istiyor. Saadet Partisi Bartın Gençlik Kolları olarak birliğin ve beraberliğin taraftarıyız. Bizim sevincimizde, üzüntümüzde bir. Diğer siyasi partilerinde meydanda olmasını ve beraber çalışmalar yürütülmesini isteriz." diyerek çalışmaları hakkında bilgi verip, Bartın halkının nabzını değerlendirdi.