Saadet Gençliği Yaz Kampında

Saadet Gençliği Yaz Kampında

Saadet Partisi Genel Merkez Gençlik Kolları olarak yeni dönem çalışmaları için 30 Ağustos-1 Eylül tarihleri arasında Yalova Armutlu’da düzenlemiş olduğumuz 3 günlük eğitim kampı Türkiye’deki Gençlik Kolları teşkilatlarımızdan gelen 150 gençle sona erdi.

Kamp Sloganı : ‘O Gemi Bir Gün Gelecek’

‘O Gemi Bir Gün Gelecek’ sloganıyla tertip ettiğimiz yaz kampında, teşkilatlarımıza yapacakları çalışmalarda faydalanabilecekleri çeşitli dokümanlar ve kitaplar hediye ettik. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Yazıcı, Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkanı ve Konya Milletvekili Abdülkadir Karaduman ve Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cihangir İslam gibi isimler kamp alanımızı ziyaret ederek gençlerle bir araya geldi.

Kampımızda Saadet Gençliğine hitap eden Saadet Partisi Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu ;

Bilge Başkan : “Biz dünyada hakkı hakim kılmakla mesulüz. Bu da ancak cihatla mümkün” diyerek gençlik teşkilatlarımıza önemli konularda nasihatlerde bulundu.

BAŞKANLARIMIZLA ÖZEL GÜNDEMLİ TOPLANTILAR İCRA ETTİK

Kampımızda yaptığımız toplantıların önemine değinen Genç Saadet Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Mete, “Toplantılarda Partimizin Türkiye genelindeki il başkanları, teşkilat başkanları, eğitim başkanları ve yükseköğretim başkanlarıyla özel gündemli toplantılar icra ettik. Toplantılarımızla bir sonraki dönemin yanı sıra önümüzdeki sürecin değerlendirmesini yaptık. Nasıl çalışmalar ortaya koyulacağı ile alakalı kararlar almış olduk. Gençliğin genel durumunun analiz edilmesi, tespit edilen sıkıntıların giderilmesi için neler yapabileceğimize dair önemli kararlar aldığımıza inanıyoruz. Her yönüyle keyifli ve verimli bir yaz kampı icra ettik’ dedi.